Új hozzászólás Aktív témák

  • mateszloo

    tag

    Sziasztok!

    Van egy olyan problémám, hogy:

    Sapphire HD7850-em, egy régi acer monitorom(AL1715) és egy újonnan vett JVC tv-m. A gépet év elején raktam össze, semmi baja nincs eddig! A VGA-val sem volt semmi, amíg HDMI kábelen keresztül plusz képernyőként hozzácsatoltam a tv-t, a nagyobb mozi élmény végett:) Na és most jön a lényeg, hogy filmezés közben síkozódik a kép vízszintesen, és csak akkor, mikor mozgás van. Ugyan ezt eljátssza youtubeon, szóval nem a programokkal van gond(szerintem). A monitoron minden szép és jó, a tv adás is nagyszerű. Próbáltam állítgatni ésszerűen a dolgokat a Catalystben, de semmi. Felbontás, hertz ésatöbbi, viszont tovább nem vitt az eszem és ezért fordulok hozzátok. Valakinek van ötlete mit kezdjek vele? Megadjam a többi hardver nevét is? Előre is köszönöm a segítséget! :R

    Ui.: HD-Ready tv, 720p-re és 60 hertzre van állítva.

    // - PHANTEKS Enthoo Pro - ASROCK Z170 Pro4S - INTEL CORE i5 6600K 3.9 6MB - ASUS GeForce GTX 1060 6GB ROG Gaming - 2 X HyperX 4Gb DDR4 2400 - EVGA G3 650W - SAMSUNG 250GB 850 EVO - WD 1000GB - WD 2TB My Book Essential 3.0 - //

Új hozzászólás Aktív témák