Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@reeo

    aktív tag

    válasz djculture #29100 üzenetére

    Franciaországból jött ha jól tudom, a Pixmania székhelye ott van (oda is ment meg onnan is jött a csomagom mindegyike), nem éppen szürkeimport, de a WD-nek nincs is magyarországi képviselete, így lényegtelen, hogy ott, itt vagy amott vettem-e volna.

    Magam is intézhetem, rájöttem hogy kell "ingyen" visszaküldeni a WD-nek. Illetve nem ingyen, hanem Németországba kell postáznom a saját költségemre, de nincs a 194 USD-os költség. Ennyit meg nem ér az egész, olcsóbban jövök ki, ha veszek egy utángyártott adaptert itthon. Írtam a WD-nek is meg a Pixmanianak is, majd kiderül mi lesz.

    @King Unique:
    Hát igen, az egész packot nem akarnám küldeni csak az adapter miatt. a gyári adapter 12V 1.5A, csak a jack dugó paramétereit nem tudom. Az a baj, hogy ezekből már annyi féle van, hogy nem igaz. Le kell majd mérnem, ha nem találok itt a környéken és rendelnem kell netről.
    Jaja, árvíz előtt szinte fele ennyibe került minden, de szerintem ennek nem csak az árvíz az oka. Rájöttek, hogy túl olcsón adják, kérhetnek érte többet is (nomeg olyan olcsón állították elő és olyan silány minőségben, hogy nagyon magas volt a meghibásodási ráta, úgy meg már nem éri meg annyira, ha minden x. darabot ki kell cserélniük...)

Új hozzászólás Aktív témák