Új hozzászólás Aktív témák

  • Sz.Miki

    őstag

    Helló

    Hatalmas problémám van, adott egy ACER ASPIRE 1650-es laptop, benne egy 60GB-os Hitachi hdd, a gép karácsony óta van használva. Multhéten működés közben egyszercsak leállt a gép és mikor visszakapcsoltam már nem indult a windows, helyette ezt írta ki, Hiba történt a lemez olvasásakor nyomja meg a CTRL+ALT+DEL, sokadik indításra sem javult ez meg, a bios felismeri a hdd-rendesen. Ezek után kivettem a hdd-t majd visszaraktam , ekkor már sikerült bootolni cd-ről, lefuttattam a Hitachi oldaláról letöltött Drive Fitnes progit mely a következőt írta hibakód 0X70 Egy vagy több corrupt sector található a meghajtón. Ekkor először megpróbáltam a repir funkcióval, de semmit nem csinált, utána egy egész éjszakán át tartó ERSE disc módot, de a következő tesztelésnél ugyan így kihozta a hibát.
    Kaptam tanácsot hogy használjam a HDD-regeneratort, jelenleg is fut. Létezik az hogy ennyire tönkrement egy hdd hogy 3644MB-nál 81db Bad sectort találjon???
    Azt írja: 81 BAD sectors found
    81 Bad sectors Recovered

    A vicc az egészben hogy nem lett megütve a gép, sőtt még nem is nagyon lett szállítva!
    Létezik hogy tönkrement a merevlemez ennyi idő után???

    Válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák