Új hozzászólás Aktív témák

  • MSKILLER

    csendes tag

    Szervusztok emberek.

    Nos, van nekem egy vinyóm, amin több mappába csoportosítva sok-sok zeném van. Az történik, hogy vindóz intézővel próbálván megnyitni az egyik mappát, a következő kérdést teszi föl nekem a szemét: A meghajtóban (D:) található lemez nincs megfomázva. Megformázza most? a tulajdonságokat próbáltam nézni, de üres mappaként látja. Total Commanderrel próbálkozva kb 10 mp várakozás után fogja magát, és nem csinál semmit. VISZONT a poén az egészben, hogy ha vindóz intéző címsorába beírok egy olyan elérési utat, ami a kérdéses mappán belül található mappára mutat, azt látja, az ott található fájlok olvashatók, nincs velük semmi baj. (pl D:/rokkos-metálos[a problémás]/anathema/alternative4.mp3 --> lejátssza gond nélkül). Szinttel feljebb lépni persze nem tudok, ugyanaz a kérdés következik. Csak az a baj, hogy nem tudom minden mappa nevét kívülről... Nincs valami mód arra, hogy belenézzek a vinyó lelkébe, és kikapirgáljam onnan ezt a cirka 40-50 gigányi cuccost? vagy legalább a mappák neveit lássam? mert onnantól, ha nagyon lassan is, de meg tudnám oldani... Tudom, hogy nem feltétlenül ide tartozik a probléma, de örülnék, ha tudna valaki segíteni...

    Köfi előre is: Álmos

Új hozzászólás Aktív témák