Új hozzászólás Aktív témák

  • Aullah

    tag

    Sziasztok.
    Van két merevlemezem. Egy kisebb és egy nagyobb. Kisebben van az operációs rendszer. Na most nem rég vettem a nagyobbat, tökéletesen működött eddig, illetve most is működik. Azonban pár napja... néha azt mondja, hogy "fuk this shit" és nem hajlandó beolvasni bizonyos könyvtárakat, fileokat. Pl múltkor tudtam böngészni TotalCM-el, viszont 2-3 könyvtárat üresnek jelzett (újraindítás után megoldódott, de paráztam nagyon). Van, amikor nem olvassa be egyáltalán egy bizonyos partíciót (nagy vinyó 3 partícióra van osztva).

    Annyi változás volt mostanában, hogy néha ki be kellett dugdosnom a kábeleket a nagy vinyóból a dvdíróba... alaplapom csak két sata hely van. Na azóta néha egyes részeit nem olvassa. HDSentinellel megnéztem, elvileg a merevlemez nem hibás. Viszont ezt írja:

    "A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 33879 alkalommal.

    Nincs szükség beavatkozásra."

    A kábel szar? Azért van, mert sokszor húztam ki-be? Pár hét múlva meglesz új alaplap, akkor már nem kell huzogatnom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák