Új hozzászólás Aktív témák

  • m0rd0k

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy Hitachi 500 gb os winyóm,párhete nagyon lassú, fagyogat,párszor újratelepítettem az oprendszert,semmi javulás,aztán rá 1 hétre kiírta a win7 hogy sürgősen cseréljem le,és csináljak biztonsági mentést,elkezdtem másolgatni a cuccaimat,ami kellett nagy nehezen backupoltam. Visszaküldtem garanciába,és most irják,hogy a tápcsatlakozó L alakú része le volt törve,és nem szállításkor tört el,én nem vettem észre itthon ilyet,meg úgy gondolom ha ez a baja,akkor nem kapna áramot,de azt kapott,hdd sentinel is azt írta csak hogy kondíció 0% és olvasási hiba,gondolom szektorhibás volt,tavaly télen ugyanígy jártam egy Samsung winyóval, gond nélkül cserélte egy másik cég. Azt írták hogy feltételesbe javíthatják,ezalatt azt kell értsem,hogy a futár díját oda vissza ki kell fizessem,mivel hogy gondolom ilyenkor gari megszűnik + még amennyiért szervíz megcsinálja,kicseréli? mert így akkor brutál drága lesz,és nem szedegettem szét a gépet,szerelve hozták ki,most vettem ki a winyót,amikor odaadtam a futárnak,szóval gondoljátok hogy ez kamu lenne? Mit csináljak velük?

    Köszi.

    Minden szinten,szinte minden.

Új hozzászólás Aktív témák