Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Kvazár #13900 üzenetére

    Bocsi, én azért soroltam fel a hibaokokat, mert NEM CSAK AZ AZ EGY lehet. Általánosan, MINDENKINEK szántam, hiszen ha visszaolvasol, rengetegen a drive-ot hibáztatják, holott sokszor nem az a hiba oka.

    Nálad: A táp gyártója márkás, de itt is kérdéses, milyen idős, mekkora tartalék teljesítménnyel rendelkezik, a beszállítók valóban jó minőségű szűrőkondenzátorokat szállítottak (alvállalkozó is lehet hibás)? A tápcsatlakozó érintkezése hibátlan? Külön ágon vannak a drive-ok, vagy felfűzve? Az utóbbi a mai drive-ok esetén nem ajánlott, ugyanis szinte minden gyártmány megköveteli a hibátlan tápellátást, és ezért spórolnak a tápszűrő kondenzátorokkal.

    Csak ennyi kérdésem lenne csak a táppal kapcsolatban. Vagyis NEM lehet rámondani, hogy azért jó mert....

    Egy Mitsubishi autó jó szokott lenni. Még használtan is. Még akkor is, ha versenyzésre használták. Még akkor is ha elfelejtettek olajat cserélni benne. Még akkor is ha karambolos.

    Vagy mégsem?

    Gondolkodást szeretnék MINDENKITŐL, és nem azt, hogy "azért mert xy típusú, ezt a hibát kizárom". Nem lehet. Minden gép egyedi, a hibát ennek megfelelően kell keresni.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák