Új hozzászólás Aktív témák

  • tetrix

    tag

    válasz liksoft #10842 üzenetére

    Megnéztem a WD gyári programmjával(data lifeguard diagnostic)a vinyót;aquick test megáll pár másodperc után a következő hibaüzenettel:
    "FAIL
    Test Error Code: 06-Quick Test on drive 2 did not complete! Status code = 07 (Failed read test element), Failure Checkpoint = 97 (Unknown Test) SMART self-test did not complete on drive 2!"

    -pedig a winyóhoz ajánlot darabot használtam;a másik kettő 320-as wd-men szépen lefut.
    -az Extended Testet még nem futtattam végig de az ment.
    -a Write Zeros,az az írási hibákat deríti fel? (őt még nem próbáltam).
    A hibás tápellátás miatti felülethibát ez a progi automatikusan javítja,mondjuk van több része,melyik az?
    A HDsentinel progi smart diagnosztikáját alaposabban megnéztem,mi mit jelent ,és ahogy kitudtam venni az értékek épp jók.

    Csak az a dolog aggaszt hogy nem tudok normálisan másolni rá;az alapból nem jelent garanciális cserét és ez a szektorhibák miatt van egyáltalán?
    (A vinyó kisebb partícióján egy win7 rc van telepítve,de ezt nem használom a rendszer másikról fut;bár ott figyel mellette egy 100MB-os rendszer által lefoglalt partíció amit lehet a win 7 rakott oda?Korábban volt még egy Mandriva linux partíció is de azt töröltem;...csak azért írom mert nem tudom ezek összefügghetnek e a fenti problémákkal). :F

Új hozzászólás Aktív témák