Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mekker

    őstag

    Felkonfigoltam a PotPlayert, hogy a madVR-t használja dekódolásra, illetve hogy fullscreenben váltson át 24Hz-es "felbontásra". Ezek valóban megtörténnek. Ezek garantálják a kadenciahelyes lejátszást? Illetve érdemes egyáltalán átállítani 24Hz-re a tévét, ha tud 72Hz-et, és alapból azon használom? Illetve van olyan opció, hogy 1920x1080 px 23 Hz, illetve 1920x1080 px 24 Hz is van. Mi a különbség? A tévé ugyanúgy azt írja ki, hogy "24Hz" mind a kettőre.

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

  • mekker

    őstag

    válasz VoidXs #33577 üzenetére

    Köszi!

    Még egy olyan kérdésem lenne, hogy találtam egy tutorialt a madVR konfigolásához, de ott valami neurális hálós őrületeket konfigolt. Viszont amit letöltöttem madVR-t (asszem a hivatalos honlapról), abban csak hagyományosabbnak mondható szűrőket tudok beállítani. Lehetséges, hogy ami a PotPlayerhez fellelhető bővítményként, az valami béta release madVR változat?

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák