Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wade0303

    aktív tag

    válasz Joshi #29923 üzenetére

    De az, hogy valami "nem szabványos" meg, hogy "nem megy minden eszközön" az teljesen mást jelent. Egy szóval nem mondtam sehol, hogy minden eszközön mennie kell, olyan formátum nem is lézetik amire ez igaz lenne. Ennyi erővel olvass bele akármelyik mkv-s hdr10 release hozzászólásaiba és ott is lesznek anomáliák. A demo mp4-ek 1-2 percesek és harmad-negyed akkora a bitrátájuk mint egy FEL 12bites DV-t tartalmazó dual layer mp4-nek, ráadásul van bennük 1db ac3 hansáv szemben a releasek 2-3 hangsávjával ami közt van HD lossless is. Almát hasonlítasz a körtéhez. Tucatnyi buktatója lehet miért nem megy a továbbra sem mp4-re fejlesztett Oppon, lehet lassú hozzá a hálózat, lehet nem szereti az egyik hangsávot vagy egyáltalán az hogy több hangsáv is van, nem bírja a procija ekkora bitrátát stb...
    Aki a dual-t nem tudja lejátszani az rossz eszközzel próbálja, igen sokan vannak mivel nem értenek hozzá.
    Az meg, hogy valaki feltud telepíteni egy mások által készített tört firmware-t egy lejátszóra az max annyit árul el az illető képességeiről, hogy tud annyira angolul, hogy a külföldi fórumokon lévő pontos utasításokat végig tudja követni. Én is rootolok, bootloader unlockolok bármilyen Androidos telefont pedig nem tudok Androidot programozni egyáltalán, csak hát az XDA-n szépen levan írva minden.
    A dual mp4 releasek a legdrágább, legfejlettebb OLED kijelzőkön pontosan ugyanúgy néznek ki mint drága asztali lejátszóval eredeti lemezről nézve.
    Tényleg lezártam, mert úgylátom Te máshogy értelmezed a "hibás/nem szabványos" fogalmakat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák