Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz WonderCSabo #12524 üzenetére

    Voltam moziban, de nem néztem még meg a Panasonig G20-asok 48Hz-es üzemmódját. Utóbbiról írták fórumokon, hogy "essentially unwatchable", de később azt is, hogy "olyan, mint moziban", bár azt is, hogy sok ember szerint nincs is különbség a 96 és 60Hz közt sem. :DDD

    Mivel nem láttam, nem tudom engem zavarna-e, de így áthelyeződött a tekintetem a V10/V20-ra (azok 96Hz-en is ki tudják rakni a 24fps-t), csak arra még várnom kell kicsit hogy lentebb kússzon az áruk...

    Én is kerestem, csak akkoriban még épp nem találtam. Főleg nem újféle IPS panellel, pedig erre voltam igazán ráizgulva, és ilyen szempontból tetszik is (meg a 10-bitre, amire máig vártam, és még ma sem az igazi az MPC CMS-e, ami nélkül még mindig nem nyert...). Egy plazma meggyőzhetne, de egy LCD-TV-re most ennyi pénzt kiadni csak a judder ellen, és közben megannyi dologról (pl 16:10) lemondani...

    Ne vesézd túl, szóvicc akart lenni (hogy mindenben real). :P
    És nyugi, a többi debug nem neked szólt, hanem annak aki még kísérletezik vele. :DD

    Amúgy ha régi madVR-t néztél még nem láttad, de az új automatikusan átáll D3D-be ha kirakod FS-be, és kilép, ha kattintgatni akarsz a GUI-ban. Vagy nem is látszik, vagy csak egy apró villanás az egész. De saját seek barja is van, így egy tekeréshez még ki sem kell lépnie, csak ha hangsávot vagy feliratot akarsz babrálni.
    Az MPC-t is megcsinálhatnák ilyenre, csak lusták, mert úgy se használják sokan...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák