Új hozzászólás Aktív témák

  • band1103

    őstag

    Képzeljétek!

    Eddig idegenkedtem a Windows 7-től csak mert új és lusta vagyok megtanulni az XP pedig mint egy jó asszony teljesen kielégített minden téren. A szabványos de nem megszokott képernyőfelbontások használatának beállítása mondjuk kifejezetten egy horror. De most rászántam magam és visszatettem a w7-et mert hát csak haladni kel a korral, és hatalmas meglepetésben volt részem!! Ha az XP annyira elégít ki mint egy jó asszony akkor a W7 pedig annyira mint egy minőségi örömlány. A különbség nyílvánvaló! ;)
    Ugyanis:
    Nem csak az ION vagy a VP4-es új 2xx -es sorozat képes jól teljesíteni filmek alatt!
    Egy G98 magos 8400GS is képes döccenés mentesen játszani a x264_killa_sample-t !
    És az a legjobb benne hogy nem kell hozzá a CoreAVC (CUDA) sem. Szó szerint semmi!

    Windows 7 alatt a legújabb MPC-HC és kész! Megy a killa 25%-os CPU lload-al!

    Szép volt w7 :C

    Ezek és 1-2 ígéretes próbálkozás után azt kell hogy mondjam hogy a 2160p-s filmek W7-et követelnek majd!

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Új hozzászólás Aktív témák