Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Sajnos nem volt/nincs idom átböngészni az idevaló irodalmat (ill az elmúlt órákban azt tettem de sikertelenül PH forumokra nincs idom. Remélem ez jó topic erre s júkékrdésre

    Itt vagyok a szüleimnél es csak itt van 3D tv (LG).

    Eddig soha nem volt probléma 3d s filmek lejátszásával, külső HDD rol. ráraktam tv .re és ment simán

    Most előszór akartam kipróbálni uj laptopomról (Dell precision szóval teljesítmény problémák kizárva) full (50Gb) 3D Bluray ISO-t HDMI 1.4 kabelle a tv -re kirakva. Daemon toolt használva
    A gyári előre telepitét powerDVD 9.6 eleve bénázik, nem tetszik neki a videokari el se akarja inditani (telepítsem a legfrissebb Powerdvd-t stb.) na persze ...

    Gyorsan utána olvastattam es felraktam XBMC-t /Kodi lejatszot.

    Ezzel mar megy a dolog csak ott a gond hogy mikor half.ou (függőleges osztás)-ra állítom a 3D a lejátszón akkor a TV-n a 3D (hal -ou) dekódolásnál nem jön ki a 3D hatás mintha a 2 kép el lenne csúsztatva függőlegesen és rossz lenne a fedés vagy valami hasonló.

    Feltételezem hogy ez valami beállítási probléma. De nem tudom hogy hol keressek és mit (AMD Fire Pro videókártyán vagy magában a lejátszón vagy a TV-n?.

    Próbálgattam képernyőmérettel, függőleges eltolással stb, de inkább megkérdezem.

    Sajna már nem lesz idönk megnézni de örülnek ha tudnátok segíteni legalább megtalálni a hibát, addig mig itt vagyok még pár orát (ráadásul nem is vagyok internetközelben egy jó ideig.

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget vagy linket stb.

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák