Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz stratova #16946 üzenetére

    Sziasztok!

    Sajnos sehogy nem tudtam mukodesre birni. En FF 10.0-at hasznalok, a kompattibilitas ellenorzeset kikapcsoltam a bongeszoben, majd feltelepitettem. Annyit kell tudni meg, hogy nalam a WMP12 rangfosztott, a filmekert a MPC-HC x64 felel, mig a zenek / hangok lejatszasa az AIMP3 dolga. Mar ismeri a WASAPI-t akarcsak a Foobar.
    Itt van ket kep, 1. YT video 2. beagyazott video
    Minden esetben ha jol ertelmezem az IE flash-keresi, annak ellenere hogy fel van telepitve.
    A kiegeszito konfiguracios beallitasanal annyit vettem meg eszre hogy csak az sima MPC van feltuntetve, persze ugyis manualisan kell megadni az utvonalakat, igy en is ezt tettem.
    Ket bongeszovel probaltam mert eppen cserelgettem oket, FF 10.0 es a Nightly alatt ugy hogy a WMP12 plugin nem is volt alattuk, leszedtem kozben az IE flash-t is azert hogy csak egy legyen, az FireFox-e, majd forditva csak az IE flash volt magaban feltelepitve, de sehogy nem akart mukodni. Meg a Vezerlopult Alapertelmezesek megadasa alatt is atallitottam a lejatszokat, mas mar nem jutott az eszembe, igy feladtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák