Új hozzászólás Aktív témák

  • Jerome

    csendes tag

    Sziasztok!
    Már többször írtam itt a problémámról, segítettetek is amit köszönök de megoldásom még mindig nincs. Eddig windows 7 x64 el probálkoztam, de most feltettem a 32bites verziót, és ugyanaz a tapasztalat mint eddig.
    Tehát: friss windows 7 x86 minden update fennt, directx frissitve a leirtak szerint, ac3 beállítva, mphc stb stb minden ahogy le van írva.
    A probléma mindig picit (bizonyos időközönként pl.:30mp-enként) megugrik a kép, nem folyamatos a lejátszás.
    Valakinél probálkozott az ac3 kodek ki/be kapcsolgatásával de nekem nem segít.
    Crossfire ki/be kapcsolás semmit nem befolyásol.
    A hardverem allul láthatjátok. AMD
    Mértem a gép leterheltségét több 1080p-s film (filmeimmel biztos nincs gond) lejátszásánál.
    processzorok: 20% GPU: 28% (945Mhz ből csak 400Mhz n megy) meg sem kottyan neki.
    Tehát abszolut nincs kihasználva a rendszer.

    Valamint ha a javasolt EFR egyéni beállításra teszem a kép éleli vonalai közelről nézve elmosodottak, mintha valamilyen szűrő lenne bekacsolva ami összemossa az éleket.
    A tökéletes képet wmr9 renderlessben kapom meg. De mindegyik beállításnál ugrik a kép. Bár a WMR9 jobban terheli a gépet.

    Videokártyán be van kapcsolva a kodolas segités, az ITC processing meg megint csak ront a képminőségen.

    MPHC ben film közben az eszköz lejátszási grafikonjat megjelenitve, egyeneletes recés grafikont látok közben az akadásoknal kétszer akkora kiugrásokat.
    Amit nem értek hogy a "clock"-ot 100-101% ra jelniti meg az emlitett 20-28% leterhelétség mellett.

    Na röviden ennyi megint. minimális leterheltség mellett akadó filmek.
    üdv
    köszi ha elolvastátok

    Phenom X4 9850, MSI K9A2 Platinum, 2x HD5770 Vapor-X, 4x 1Gb OCZ Reaper, Thermaltake Xaser III + 600W, Samsung LE46B750 - Windows 7 32bit

Új hozzászólás Aktív témák