Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz salapp #59254 üzenetére

    Nem találtad el, Dorian családi házban lakik. Én szintén és 7 éve vettem egy Stylies párásítót, mert ugyanazt tapasztaltam, amit leírtál, például az orr nyálkahártya vérzését. A fűtési szezonban szinte folyamatosan dolgozott, pluszban gyakran benedvesített konyharuhákat tettem a radiátorokra. Aztán tavaly nyár végén/ősz elején a diszperzites fűrészporos tapétára latex bázisú festéket kentem, amitől a páratartalom átlagosan 20 %-ot emelkedett. Se tavaly, se idén nem üzemeltem be az ultrahangos ketyerét, mert nem volt rá szükség. E pillanatban az íróasztalomon lévő Xiaomi mérő 52 %-ot mutat, tehát ideális a páratartalom, pedig kint 80-82 közötti.
    Külön szárítógépünk nincs, csak kombinált mosó/szárító, de teregetünk, leginkább a radiátorokra.
    Ami fontos, nincs a házon dunsztot (magas belső páratartalmat) előidéző külső szigetelés, Ytongra tök felesleges.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák