Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz julius666 #39570 üzenetére

    hangos lesz és nem szív, asszem ez elég meghatározó dolgok egy porszívó esetén

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

  • Cyborg

    őstag

    válasz julius666 #39570 üzenetére

    Lehet, hogy az újabb generációkon javítottak a minőségen, én még 6-7 éve vettem, akkor gyűlöltem.
    Ráadásul pont azzal volt a legnagyobb szívás, aminek elvileg meg kellett volna könnyítenie az ember életét, a porzsák nélküliség. A tartály tisztítása nagyon körülményes volt, csap alatt kellett mosni, aztán szárítani, satöbbi, tehát annak ellenére, hogy azért vettük , hogy könnyebb legyen vele az élet, több törődést igényelt, mint egy hagyományos porszívó.

    - A tartály ürítése, és a tisztán tartása férfi meló volt, egy nő össze se tudta volna rakni, olyan bonyolult, némi túlzással persze: )
    - Csomó kis apró rés volt a tartályban, ahova beragadt a kosz-por-szösz, és alig lehet kiszedni.
    - Hónapokba telt, mire találtam hozzá valahol hepa szűrőt.
    - Az porszívő cső nyele annyira gagyi volt, hogy máf fáj, nagyon nehéz volt vele porszívózni, hajlott össze-vissza.
    - A gégecső rövid volt, és persze a hálózati kábel is a rövidebb fajtából való volt.
    - A krómcsőről is hamar letört a műanyag kapcsoló, amivel nyitni-csukni lehetett.
    - a szívófej szétesett az első hónapban, kiestek a kerekei, tönkrement a csuklója, letört a műanyag pöcök, amivel a prszívóra lehetett akasztani.
    - A tartály elég érzékeny, és gyenge minőségű, tele van apró műanyag pöckökkel, beakasztókkal, amik könnyen letörhetnek, az alsó ajtó zsanérja le is tört már egy év után.
    - A ciklon szűrési rendszere se volt szerintem annyira jó,mert mögötte, a hepa tiszta por volt, meg előtte a szivacs előszűrő is, vagy már nem emlészem a pontos sorrendre.

    Kb. ennyi, amit össze tudtam szedni. Persze ez csak én véleményem, és nem nagyon van összehasonlítási alapom más olcsó gépekkel. Utána vettem egy porzsákosat, antiallergén mittudomén porzsákot bele, 3 havonta csere, oszt jóvan, nincs macera, és nincs por, meg szag a lakásban. Ráadásul egy nő is elboldogul vele.

    Amúgy szívott, mint egy luxus prosti, azzal nem volt gond:)

    polonic

    Pontosan így van, ahogy írod. 5 másodperc 3 havonta, no para, no stress

    Sanzi 89

    Egy 60-70ezres Miele már maga a kánaán minden tekintetben, árban teljesen felesleges fölé menni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák