Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz TeeJay #39396 üzenetére

    Nincs semmi védelem, leverné a kismegszakítót.

    Maxon viszont legfeljebb vizet fogsz vele forralni (azt is csak 1-2 percig, mert azalatt felforr :D ), minden más rövid úton úgy égne oda max álláson, hogy edényestől dobhatnád a kukába az egészet. Ez nem gáztűzhely, ahol csutkára tekerve negyed óra után kezd el langyosodni a cucc, te meg szidni Putyin anyukáját a vízgőzért, amit küld a csövön.

    Én elgondolkodnék a helyedben esetleg azon is, hogy nem 2 főzőhelyes mobil lapot veszek, hanem külön 2 db 1 helyeset, az még rugalmasabban pakolászható, illetve ha az egyik ne adj isten elpukkan, a másik még használható amíg nem szerzel újat.

    Egy főzőlapot nem mellesleg nyáron is könnyebb kipakolni szabadba kerti partikor, hátizsákban elviszed haverhoz ha kell. :)

    (Gázművekről való leválást egyébként nagyon támogatom, a kéményseprőkkel karöltve a legmocsokabb banda idehaza a közművek közül. Elképesztően megbántam én is, hogy lakásfelújításkor kondenz kazánt szereltettem be őrület drágán és nem klíma + elektromos fűtőtest kombóval oldottam meg a fűtést...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák