Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz tboy93 #30266 üzenetére

    Látom, nem válaszolt neked senki, akkor leírom az én végső meglátásomat a keskeny mosógépekről. Én végül arra jutottam, hogy ha valahol van létjogosultsága a Direct Drive-os mosógépeknek, akkor az a keskeny kategória. Nem írtad, hogy mekkora helyed van a mosógépnek, de nyilván kevés, ha keskenyet keresel. Ilyenkor 3-5 cm is sokat számíthat. Márpedig sokan nem kalkulálják bele, hogy kb. ekkora távolságot kell még hagyni a faltól, ha nem akarod, hogy leverje azt vagy a csempét. Kivéve a Direct Drive-os mosógépeket, amik meg sem rezzennek, ezért nyugodtan a falig lehet tolni őket. Ilyeneket csak az LG gyárt, illetve a Whirlpool, de azok már más árkategória. Úgyhogy, ha még rá tudsz szánni harmincezer forintot, annyiért már vehetsz egy szuper csendes, kiváló tulajdonságokkal rendelkező 6,5 kg-os LG-t. Szerintem megéri, mert az LG-k jelenleg a legmegbízhatóbbak a százezres gépek között a szerelők és a biztosítók szerint is. Az LG erre a típusra két év garanciát ad, de ezt biztosítással meghosszabbíthatod öt évre még 11 ezer forintért ITT, ha beteszed a kosárba. Nekem ma érkezett meg.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák