Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz #94529552 #19508 üzenetére

    a bosch no-frostos de nagyon halk

    papíron a Zanussi 300 és az LG 315, de az LG-be sokkal több minden fér, pedig papíron csak 15 literrel nagyobb
    az LG típusa LG GBB539SWCWS

    100 volt a Zanussi, 120e az LG akciósan. Sokkal jobb, mint amit az árkülönbség tükröz

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • nandow

    aktív tag

    válasz #94529552 #19508 üzenetére

    Igen, most is alulfagyasztós van, egészen pontosan ez: Electrolux EN2900AOW
    Semmi bajunk nincs vele, 3 éve vettem, kb fél éve olvasztottuk le először, akkor is azért, mert éjszakára résnyire nyitva maradt a fagyasztó ajtaja, és jól bejegesedett :D
    Egy dolog miatt szeretnénk lecserélni, az pedig a fagyasztó mérete. Kicsi, és sok fagyasztott cuccot tárolnánk, jobb lenne egy 3 fiókos.
    Szóval olyan kombináltat keresünk most, aminek a hűtőtere kb 200 L, az alulfagyasztója pedig ~100 L, de minél nagyobb, annál jobb.

    Az új kinézett Electrolux hűtőtere kb annyi, mint a mostaninak. Szerintem így magsaságilag sincs sok különbség a két hűtőtér között. A mostanit is 2 polccal (+ a bortartóval) használjuk, és 3 ajtórekesszel. Nekünk kényelmes így. :) A bortartót meg kifejezetten szeretem, nem lenne rossz, ha az újban is lenne.
    Néztem 117e körül Bosch-t, tetszett is, csak pont nincs benne bortartó, meg ~15%-kal kisebb a fagyasztó része is, mint a kinézett Electroluxnak.

    (#19505) Zola007

    Gondolom akkor a mi mostani hűtőnkben is más-más a hőmérséklet a különböző helyeken, de én még ebből fakadó hátrányt nem tapasztaltam.
    Akkor az hogy egy hűtő No-Frost-os, az azt jelenti, hogy nem kell leolvasztani a fagyasztó részét, az hogy inverteres, az meg azt, hogy a sima hűtőtérben biztosítja az állandó hőmérsékletet mindenhol?

    Köszi mindenki másnak, aki reagált. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák