Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz BBéci #68592 üzenetére

    Én sosem állítottam, hogy a Beko a csúcs, vagy jobb mint a Miele vagy a Neff. Én eddig csak akkor és arra reagáltam, ha valaki lesza...ta a Beko-t, különösen úgy, hogy nem is volt neki.
    Van egy angol mondás: Never try, never know. Én megtettem és bejött. Amiket itt néhányan leírtak problémát azokba én szerencsére nem futottam bele, eddig csak jót tudok írni a Beko márkáról és ameddig nem szembesülök az ellenkezőjével az így is marad. Vagyunk itt néhányan ilyenek. Valószínűleg a Beko-nál is vannak alsó és magasabb minőségi kategóriás gépek, nem lehet véletlen, hogy csak bizonyos típusokra adnak 5 év teljes körű gyári garanciát. Én azokból választottam. Lehet, hogy szerénytelennek tűnik, de megengedhetnénk anyagilag magunknak, hogy minden háztartási gépünk akár pl. Miele legyen. De nem azokat vettem, mert ár/érték arányban nálam nem jött ki a matek. Ahol kijön a matek, ott hajlandó vagyok a drágább eszközt megvásárolni. Ilyen volt pl. a porszívó vagy az OLED TV. Ezeknél ki kellett fizetnem a magasabb összeget a kívánt tudás/minőség eléréséhez. Már többször leírtam, anno beleugrottam egy prémium AEG hűtő vásárlásába. Nagyon megszívtam. Négyszer romlott el a gari lejárta után, nem kis költséget és problémát generálva a nyári szezonban. De mások más "nívós" márkáknál is belefutottak már hasonlóba. Ettől még az AEG (Electrolux) gyárthat jó termékeket. Én tiszteletben tartom a Te véleményedet is! Akkor forr csak fől az agyam, amikor általánosságban elhangzik itt a fórumon, hogy a Beko egy sz@r márka.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák