Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz BBéci #61482 üzenetére

    Egy Remington MB6850-est vásároltam végül, ma érkezett meg. Hát, ez valami brutál jó szakállvágó, ég és föld a különbség a korábban használt, Philips Oneblade-hez képest! Érezhetően erősebb a motorja, gyorsabban lehet vele borotválkozni. A szélesebb fésűnek köszönhetően, sokkal stabilabban fekszik fel, és mivel itt rugalmas a fésű éle, ezért erősebb nyomásra sem irritálja a bőrömet (szemben a Oneblade fix fésűjével). Arról nem beszélve, hogy innentől kezdve, különösebben a mosdópult takarításával sem kell foglalkoznom, mert a vákuumos technológiának köszönhetően, a szőrszálak 95%-át összegyűjti egy kis kamrába. A 10-12 mm-es szakállamat úgy nyírtam vissza 2mm-esre, hogy közben nem kellett megálljak, a gyűjtőkamrát kiüríteni.
    14,8e volt a MM-ban (ma már fentebb ment az ára). Online regisztrációval plusz 1 év garit vállal a Remington. Eddig maximálisan elégedett vagyok, remélem, ez így is marad. Hogy mennyire bírja majd a penge, meg a műanyag csatlakozások, az majd csak később derül ki.

Új hozzászólás Aktív témák