Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    Sziasztok!

    Porszívó vásárlás előtt állok (pusztán 1-2 nap választ még el a vásárlástól).

    Korábban itt a fórumon Miele C3 Cat & Dog porszívót ajánlottatok azokra a feltételekre, ami nekem fontos.

    Viszont kicsit elbizonytalanodtam, mert azt nézem, hogy jó pár folyta Miele C3 cat and dog van. Azaz legalább 4-5 modellnek benne van a nevében, hogy C3 cat and dog, de még van mögötte egyéb név is, pl.:

    PowerLine - SGEF4
    vagy
    PowerLine - SGFF3 stb..

    Tehát most így hirtelen nem tudom, hogy biztos jó modellt találtam e meg, mert itt csak annyit írtatok, hogy C3 cat and dog.

    Egy "utolsó raktáron lévő darab" akció keretein belül ezt tudnám megvenni most kerek 88K-ért: [link]

    És mint korábban mondtam nekem az lenne a fontos, hogy
    1, jó minőségű és hosszú élettartamú legyen
    2, elég legyen egy 200 m2-nyi felület rendszeres tisztán tartásához (90% szőnyeg 10% csempe aránnyal)
    3, több macska is van, sok az állatszőr

    Amit linkeltem az tejesen jó erre a célra vagy milyen másik fajta C3 cat and dog jöhet még szóba? :R

    Kérlek jelezzetek vissza, mert már atom mocsok van a házban... 1 hónapja nincs porszívónk, elromlott a régi és most már nagyon venni kéne mihamarabb, mert tűrhetetlen állapotok uralkodnak itthon. :D

    Köszi mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák