Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz nandow #19500 üzenetére

    én nem vennék már hagyományos hűtőt, ha csak nem egy szobában alszol vele :)
    egy klímás szigetelt téglaházba még talán, de pl. nyáron 28-30 fokos panelba semmiképpen, mert nem bírnak hűteni.
    inverteres, no-frostos hűtők sokkal egyenletesebben hűtenek, kevesebb páraképződés, nem kell olvasztgatni és emiatt nem is koszolódik belülről olyan könnyen.
    Egyenletesen hűt, ha beállítjuk 3 fokra, akkor mindenhol 2-4 fok közötti a hőmérséklet.
    Nem úgy mint a sima Zanussimnál, ahol hátfalon 1 fok, lent 3 fok, ajtóban 7 fok, középen 5-6 fok, felül meg 10 fok.Agyamra megy mindig, hogy én alkalmazkodjak a k*b*sz*tt hűtőhöz, mikor élelmiszert rakok bele.
    Múltkor főztem egy csomó húsos ételt hétvégre, ott vakartam a fejem, hogy hogyan pakoljam be, hogy ne romoljon meg semmi 2 napon belül. Engem speciel marhára zavar.

    Fogyasztásra pedig úgy 20-30%-al fogyaszt többet a 300 L-es LG no-frost inverter mint a 300-as Zanussi 1 kompresszoros sima. Ez éves szinten 3-5e Ft.
    Nekem ennyit lazán megérne, ha tehetném vennék én is egy olyan LG-t, mint amit tesóméknak vettünk.
    Samsungok hangosak valóban.
    Bosch van unokatesóméknak, alig hallani, de Bosch dolgoktól kicsit ódzkodom mostanság.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák