Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz Sefter #74115 üzenetére

    Az ok az, hogy a fejlesztései korábban is részben közösek voltak..... sok hasonló áramköri és SW megoldást alkalmaznak....... csak régebben a Sherbourn volt a "prémiumabb" kategória, de amióta kvázi végkiárusítanak, volt pár döbbenetesen olcsó akciós kisöprés...... csak pont lecsúsztam róla.... :W

    Tegyük hozzá, hogy az amiknak ráadásul ingyenes a kiszállítás és a szerviz oda vissza is.... és ez nekik csak pár hamburger ára......... szóval nem csoda, hogy náluk nagyon népszerűek.....

    az olcsó ár alapvető oka az üzleti modell.....csak direkt értékesítés van, nincsenek kisker, nagyker viszonteladói árrések...... ha valaki boltban árulja az jogilag aggályos.....

    Nuke7:

    Érdekes, amivel nekem is bajom volt az a tér...... de miután beállítottam kézzel a távokat és a szinteket, mindjárt sokat javult....... lehet hogy rossz akusztikai környezetben rossz a bemérés...... vagy egyáltalán hozzáállítottátok a rendszert az új hangdobozokhoz? Ami nekem az UMC-ben benne volt beállítás ... az rám hozta a frászt, hogy hátrafelé sikerült lépnem..... aztán mégsem..... most egál az állás, pedig igazi végfok híján most félkarú csak......

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák