Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ada19

    senior tag

    válasz mettek #177076 üzenetére

    "Csak vakon mentek egy ember után aki zsigerből ellene van a kábelgyártóknak, a lehúzásnak."

    Javaslom hogy tájékozódj egyéb forrásból is és hamar rájössz hogy Voidnak nem sok köze van ehhez a hadjárathoz, ez tőle sokkal nagyobb téma:
    audioholics.com
    audiosciencereview.com
    erinsaudiocorner.com

    Őszintén remélem, hogy csak trollkodsz. A gond azzal van hogy az írásaid teljesen szubjektív tapasztalásokra építed és ebből objektív konklúziókat vonsz le. Nem te vagy az első, és valószínűleg nem is az utolsó. Ne csodálkozz ha ezeket támadják.

    "Legjobb mozis élményem előtt egy angus burgert ettem" - tehát az angus burger jótékony hatással van a hangra. Ugye mennyire hülyén hangzik?

    Szerk: szorosan kapcsolódik. How blind auditions help orchestras to eliminate gender bias gondolom erre is van magyarázatod, hogy a nők hirtelen hogyan tudnak sokkal jobban hangszeren játszani egy fal mögött. :)

    [ Szerkesztve ]

    Mégsenem

  • liszi70

    nagyúr

    válasz mettek #177076 üzenetére

    "hallottál is javulást csak mára pont Void mosta ki itt az emberek agyát és már magad sem tudod hogy igaz volt e"

    Ez tényszerűen nem igaz, Void még sehol sem volt, amikor Tamoo már rég kételkedett (nagyon helyesen) abban amit "hallani" vélt. :) És kereste az okokat, ami nyilvánvalóan bonyolult ok-okozat, és nem az egybites "hallani vélem, akkor az ÚGY VAN!"-hozzáállás szintje.

    [ Szerkesztve ]

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz mettek #177076 üzenetére

    "Alphamooncam mérése kellő bizonyíték. Csak vakon mentek egy ember után aki zsigerből ellene van a kábelgyártóknak, a lehúzásnak."

    Meg lett cáfolva, így nem tudom mire kellő bizonyíték.
    Én nem megyek vakon senki után és nem mosta ki senki az agyam.
    Amíg sokat foglalkoztam a kábelekkel, addig sem mentem vakon, mert volt bennem egy egészséges kételkedés abban is amit hallottam vagy hallani véltem és abban is amiket másoktól olvastam. Úgy voltam vele, hogy ennyi ember nem tévedhet, így nyitott voltam rá, hogy kipróbáljak sok mindent. Akkoriban ugye a tiédhez hasonló beszámolókról szólt a topik, ebbe az irányba vitt mindenkit. De erről nem akarok véleményt nyilvánítani.

    "Jó lenne ha kicsit észhez kapnátok és eszetekbe jutna ti is honnan indultatok."
    Pont az hogy nem felejtettem el, ezért próbálok segíteni alkalomadtán másoknak, hogy lehetőség szerint értelmesen költsék el a pénzüket. Nem erőltettem még rá senkire semmit, max a saját tapasztalataim szoktam megosztani.
    Te is leírhatod a kábeles tapasztalataidat, csak nem kell ámokfutásba kezdeni ha valaki megkérdőjelez. Főleg ha még vaktesztre sem vagy nyitott. Bár te magad is hozzátetted, hogy lehet placebo. Akkor miről beszélünk? Nem is értem.
    Azzal sem értek egyet, hogy bármi át lett volna formálva hardcore pc-s diy topikokká. Pont hogy többeket is próbáltam már lebeszélni róla.
    Nem tudom ezt az ámokfutást, erőltetett bizonygatást, személyeskedést hová tenni.
    Nekem továbbra is ez az álláspontom: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák