Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz #09634560 #160602 üzenetére

    Feltéve, ha rendelkezésre áll fordítás. Mert azt senkitől sem várhatjuk el, hogy a linkelés mellett még fordítson is, vagy igen?

    - mozi bolondéria -

  • python1

    veterán

    válasz #09634560 #160602 üzenetére

    Úgy mindenkinek válaszolnék.
    Quetz fórumtárs leírta, hogy a REW program angolul kommunikál,leírtuk érthetően a menetet, hogy készül egy EQ-zás igaz, hogy pongyolán fogalmazva, mert mint írtam is, kell hozzá a felszerelés, szoftveres környezet,hogy tovább léphessünk a magyarázat szintjéről a megvalósítás felé.Itt a fordítás az egész REW szoftverére értendő lenne, mivel ez egy folyamat, és beállításokat, kalibrálást igényel, de jó hír, hogy egyszer megvan és végtelen mennyiségű mérést, kalibrálást tudunk megvalósítani.Nálam fingom sem volt arról, hogy mit hallottam jónak, mit keressek hiba forrásként, kiemeléseknél domináltak a kiemelés körüli tartományok elnyomva a többi hangot, kicsit reszelgetve, egyenesítgetve a görbét kiemelések csökkentve a beszakadások ellenében, és láss csodát az elnyomott hangok kezdtek hallhatóvá válni, egyre több, egyre több információt közölve. A szoba akusztikus képességeit, gyengéit szépen lehet modellezni, és továbbiakban kezelni, és újra mérni, míg nem kapjuk azt a karaktert amire vágytunk, vagy éppen ki tudjuk hozni a rendszerünkből a lehető legtöbbet. Nem mindenki számára járható út ez tudom, de egy jó moziszoba a tervezéssel kezdődik, aminek az alapja a helyiség adottságainak felmérése, és a további tervezés menetét ehhez igazítani. Mi azt az utat választottuk, hogy magunk készítünk méréseket, analizáljuk, korrigáljuk, és megértjük mi zajlik valójaában, mások százezreket fizetnek szakambereknek, ami szintén járható út, és biztosabb mint vagtában költekezni arra alapozva, hogy talán majd jó lesz, ez viszont csak mese,és önámítás.

    Valamit nem értek, mindenki kéri a fordítást, de az AVR vagy processzor beállításánál nem ütitek az ajtaját némely gyártónak, de lehetne tovább boncolgatni.Drága Kábeleknél, még valamiféle magyarázatot sem adnak semmire, milyértekre vagy a hogyanokra, Mondom nem kell mindenkinek ez a járható, és előremutató út.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák