Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Dorian #149481 üzenetére

    Egyértelműen úgy van, ahogy írtad.
    Viszont körülbelül másfél évig használtam Norma IPA-140 sztereó vasat különféle házimozi erősítőkhöz és cseppet sem zavart az eltérő hang. Élveztem a brutálisan jó minőséget.
    Ez persze extrém eset, nem szokás a házimozi kombájnhoz képest kétszer annyiba kerülő kétcsatornással hajtani a frontsugárzókat. Ezért tartom jobb választásnak a processzor plusz végfokok felállást. Például Marantz AV8805+MM7025+MM7055 vagy utóbbi helyett MM8077. Esetleg csak MM8077, aminek négy csatornájával lehet hajtani a frontsugárzókat. Akit nem érdekel az Atmos és társai, az választhat negyedáron régebbi processzort. Nemrég láttam AV8802-t 600000 Ft körüli áron, az már kezeli az objektum alapú formátumokat.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Alyens

    aktív tag

    válasz Dorian #149481 üzenetére

    Dorian és dave118 köszi a választ!

    Arra vagyok kíváncsi, hogy mivel a Denon X2400-on nincs nincs front pre out csak zone 2 pre out, be lehet e vonni egy másik erősítőt az 5.1-be. Most kipróbáltam egy PC-s aktív hangfallal, nem működik. Be állítottam a másodlagos frontokat, aktív hangfal a zone 2 pre outra, átváltok B Frontra és néma. Gyanítom az erősített csatornákra kötnék 2 hangszórót az működne.

    Egyébként működik a zone 2 pre out, alap beállításban, külön forrást lehet neki megadni, bár itt csak a heos és a blue tooth-t tudtam választani.

    Ezek alapján szerintem a zone 2 pre out alkalmatlan front pre outként.

    http://shrimpland.hu

Új hozzászólás Aktív témák