Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoika

    addikt

    válasz -KP- #146898 üzenetére

    Természetesen minden szavad igaz és Én is amondó vagyok ,de nem vagyunk egyformák. Vannak olyanok akik csak újban gondolkodnak és csak ennyijük van rá....ráadásul hitelre szeretnék, ezért használt nem játszik.
    Nincs helyük, vagy nem akarják megtörni a szoba jellegét stb.
    Csak annyit szerettem volna közölni ,hogy ne vessük el azonnal a bögreszetteket és próbáljunk a kérdező fejével gondolkodva (nem leoltva), válaszolni amit kérdez. Legfeljebb jobb útra terelni ,de végtére is Ő fogja hallgatni....neki kell hogy megfeleljen.
    Jó az igaz, hogy a kérdés sem ide, a haladóba kellett volna feltenni szerintem. Sokszor megkapjuk, hogy agresszívan viselkedünk itt és a belépőben is. Persze csak jót akarunk a delikvensnek, csak Ő/Ők ezt nem tudják és marhára megsértődnek, illetve rossz hírünket keltik. A bögrék, a kommersz gyártók "házimozi" szettjeihez képest sokkal jobbak és árfekvésben hasonlóak. :R

    Én is 30eFt /pár vettem a hangfalakat, Sony 1040 70eFt.

    [ Szerkesztve ]

  • kelna91

    senior tag

    válasz -KP- #146898 üzenetére

    Nem világos, hogy nekem szól-e a beszélgetésetek, mert nem lett senki megszólítva, és két ilyen kis hülye kérdezget az olcsó házimozikról, de akkor most mondom, hogy a topik bevezetője alapján tettem fel itt a kérdésemet.

    "Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
    Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel."

    Nem gondolom, hogy egy 230 ezer Ft-os szett alsó-középkategóriás lenne, mikor 40-50 ezer Ft-tól lehet kapni házimozit. Világos, hogy az a belépőkategória, de az ötszörös árú már talán nem az.

    Egyébként számlára kell a szett, használt nem játszik.

    Ha pedig leírnád, hogy mitől olyan minősíthetetlen, olcsó hulladék egy ilyen "konzervdobozszett", az konstruktívabb lenne, mint ez a kvázi "pff mekkora hülye, és még csóró is" hozzáállás.

Új hozzászólás Aktív témák