Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz Sn00k #128170 üzenetére

    Én csak "hangosan" gondolkozom. Meg is lehet fordítani a kérdést. Kisebb OLED tv vagy FHD vetítő, nagy képmérettel? Az OLED egy nagyon jó dolog, de meg is érdemli, hogy ki legyen szolgálva rendesen, mind hang, mint lejátszó tekintetében. Ki akarna egy BMW-vel másodikban menni, amikor nyomathatod is neki rendesen?

    - mozi bolondéria -

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz Sn00k #128170 üzenetére

    “ugy vagyok vele legalabb 10 evre vennem”

    Szerintem a mai “fogyasztói” társadalomban ne tervezz ennyi időre,a gyártók sem terveznek. ;)

    Ha nem is “kakálja össze magát” akkor pár év múlva már elavultnak számít,mert addig annyi új funkció,szolgáltatás,formátum,stb jelenik meg,hogy a jelenlegi csúcsgép akkor már csak “alapkategóriásnak” számít.

    Én személy szerint 1.5 M-os keretből vennék egy nagy lcd-t tv-zni és egy vetítőt mozihoz. A 4k jelenleg még “érzelmetlen” (tv-zéshez főleg) vetítőn a 3-4m-es kép miatt meg megbocsájtanám a gyengébb minőséget. Természetesen szerintem. ;)

    Pazolini:
    Ha “csak” végfoknak használsz egy st erősítőt az AVR mellé,akkor karakterben nincs/nem lesz akkora eltérés,mint “teljes etősítőként” használnád,arra figyelj,hogy minőségben,teljesítményben passzoljon a Marantz-hoz (itt ne a papirformát vedd alapul,a 7010 kb. 70-80W-ot tud csatornánként sok csatornás módban és jobb lehet,de rosszabb ne legyen,mert az utóbbi nagyon “ki tud hallatszani” ha minden egyszerre megy. A malac mellé kb. új áron 2-300e-es st erősítő “illik” minimum,a gyártója meg ízlés kérdése. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák