Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valkűr

    őstag

    válasz rayoliviero #117456 üzenetére

    Még egy utolsó szó, mert az én hozzászólásom felett elsiklottál. A pénz emlegetése csak süketelés, én igy gondolom. Én sem vagyok milliomos, és még sokan mások sem, de mégsem a legolcsóbbat veszem, mert tudom mire számithatok vele kapcsolatban. Mint irtam is, az olcsót előbb utóbb lefogod cserélni, vagy egyszerűen leszarozod és kiábrándit ez a hobbi. Nem azt fogod kapni amire számítasz. A jobbat 1x kell megvenni és évekig élvezheted, a gyengébb darabokkal mindig lesz valami problémád.

    Egyik ismerősöm ugyan ebbe a hibába esett néhány éve. Ő sem hallgatott rám, majd mikor megvette a "szerinte brutál jó minőségű 55 ezer ft-os Pioneer erősítőt" akkor meg jött hozzám panaszkodni, hogy ez és ez nem jó etc-etc, el kell adja és bukja a pénzt mert alig adnak érte valamit...Én azzal a mondókámmal kezdtem neki akkor is, hallgasd meg őket egymással szemben, és ne a legolcsóbbal kezdje, nézzen meg nyugodtan egy jóval drágábbat. Ha meghallgatta elfogja tudni dönteni, van e rá igény, mert hallja a különbséget vagy nem hallja igy jó lesz az olcsóbb is. Ő úgy volt vele ez az olcsóbb, erre van most pénzt és gyorsan megvette.(Itt gyorsban megjegyzem azóta egy Pioneer Lx70 boldog tulajdonosa, és már érti miről beszéltem) Szóval az a mondatotok amit nemrég olvastam, h nincs rá igénye egyszerűen badarság. Ha nem tudod hogy szól, mit ad a rendszer számodra, akkor honnan tudod, hogy nincs rá igényed? Szivesebben olvastam volna bármi más magyarázatot, mintsem azt, h nincs elég pénz, nincs rá igény.

    Én egyszerűen nem veszek addig semmit, ha nincs rá elég pénzem, de azért mert most csak x összegem van nem fogok egy gyenge belépő szintű terméket venni, mert tudom mire lehet számítani a kapott ár értékkel kapcsolatban. Erre jó a fórum, erre hívták fel a figyelmedet, és nem szaroztak le semmit. Egyszerű tény, hogy olcsó húsnak híg a leve. Hidd el ők a pénzedet próbálták ezzel megóvni, és nem bántani akartak. Ha nem érdekelné őket akkor a legkönnyebb az lenne, ha ráböknének a legolcsóbbra és azt mondanák ezt vedd meg, ez csak 50 ezer.

    ui: Sanci nem elküldött csak megjegyezte, ha nem jó itt neked akkor saját döntésed és elmehetsz máshova. Kérdés, ha máshol is ezt irják akkor többet nem fórumozol? Vagy kérdés, hogy máshol érdekli e őket mit fogsz kapni a kiadott pénzedért? További jó keresgélést!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

Új hozzászólás Aktív témák