Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alx.Mercer

    aktív tag

    válasz Norbi 72 #107644 üzenetére

    Köszi a linkeket. Már lebeszéltem két bolttal is, úgyhogy pénteken megyek fülelni.

    De ha már ez szóba került, akkor ismét erősítő kapcsán kérdeznék:
    Nagyjából felmértem már a saját igényeimet és arra lyukadtam ki, hogy engem nem érdekelnek a divatos okosságok, amikkel telepakolják az erősítőket: hálózat, wifi, bluetooth, spotify, pandora, airplay, iphone támogatás, csilli-villi menü, internetrádió bla-bla-bla stb...

    Nekem annyi elég, hogy amit a megfelelő hangzás eléréséhez be kell állítani azt be is lehessen rajta állítani.
    Ismerje és kezelje gond nélkül a HD-s és nem HD-s filmes hanganyagokat.
    A házimozi élmény mellett sztereóra is lehessen használni (persze nem azt várom el tőle, hogy versengjen egy 300k-es sztereó erősítővel)

    A felhasználási körülmények változatlanok:
    PC-ről kapja a képet, amit egy Sony TV-re küld tovább (a videó felskálázás nem érdekel, mert a TV is szépen megoldja, de PC-vel is tudok segíteni, ha éppen szükséges)
    A házimozi hangot szintén HDMI-n kapja majd, de a sztereót lehet, hogy analógon (de ez majd még kiderül).

    Két típust néztem ki: NAD T-748 és Cambridge Audio 551R V2 (tudom, hogy nem egy árban vannak). Ki melyiket ajánlaná? Miért igen és miért nem? Vagy, ha van alternatíva hasonló árban, akkor azt is szívesen hallanám. :R

Új hozzászólás Aktív témák