Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ance

    őstag

    válasz vendingo #100599 üzenetére

    Felismerem a privátban pocskondiázó fórumtagot, nekem is kifejtette pár válasz nélkül hagyott üzenetben, hogy mennyire f@stalicska az x2000-rem. :D Úgy látszik ez az élete értelme, de boldogok legyenek azok, akik ilyen kis életcéllal eléldegélnek.

    Az itteni tanácsokról: legyek én egy példa. Nem hittem, hogy a fórum-összefoglalóban egyébként ajánlott Pioneer vsx423-mat kevésnek fogom találni a régi sztereó Denon erősítőm után. Nem hittem, hogy a szobaméretemhez kicsik lesznek a hangfalak, amiket venni akartam. Megvettem mindent, kb. 2 hétig nagyon élveztem, aztán elkezdtem észrevenni a hibákat. Lecseréltam a frontokat nagyobbakra. Jobb lett, de csak kicsit. Aztán elkövettem a lehető legnagyobb hibát, visszatettem a régi sztereó erősítőmet és úgy hallgattam zenét. Másnap meghirdettem a Pioneer erősítőt és megvettem a használt x2000-ret. Így, hogy nem hasonlítom össze a régi sztereó erősítővel nagyjából jó hangulatban tudok zenét hallgatni pár kábelpróba után. A szereót betettem egy kis szobába és az akusztikára és az ottani hangfalaimra fogom, hogy egy kicsit jobban szól. :D Ja és természeretsen keresem a center és hátsók utódját, de most már csak használtan, megfontoltan.

    Egyszóval igen, néha sarkos a megfogalmazás itt, de ha megsimogatják első alkalommal a buksimat, hogy jó választás amit kinéztem kb. 120k-ért, akkor most az itt tanácsot adókat szidnám és nem magamat. Jogos, hogy ezt nem vállalják fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák