Új hozzászólás Aktív témák

  • mhmpista

    aktív tag

    válasz Nemir Ombe #119131 üzenetére

    Persze mindennél van jobb árérték arányban jobb. De melós őket megtalálni, szerintem az ajánlásért ide fordulók nagy része inkább olyan mint egy vak öreg néni aki segítséget kér az úton áthaladáshoz.
    Tehát mondhatod neki hogy 4 féleképpen is átmehet az úttesten döntse el neki a megfelelőbb, vagy fogod a kezét és átkiséred, mert nem akar kipróbálni 6 féle kábelt hogy megtalálja a neki tetszőt.

    Ezek a nagyon polkorrekt próbálj ki ajánlások nem hiszem hogy mindenkinek jók, hiába hangzanak jól itt a fórumon. Kicsit olyan mint a szépségversenyen világbékét ajánlani. Tetszetős csak hát mennyi értelme van.

    Mondj kábelt a 8000 ftosok között ami felér a kácsással és annyi. A posztjaidból ítélve biztos több rendszert hallottál mint én.

    De ne szívd mellre ez is csak egy vélemény egy fórumon. Nem vagyok az az életemért harcolós típus.
    A lényeget tekintve inkább neked van igazad, csak nembiztos hogy célra vezető az esetek többségében.

    :R

    (#119132) Tamoo

    Nekem picit korán csengett le. Szép részletes volt de valahogy levágta az effekt végét.
    Amúgy kb ugyanolyan mélyre mentek. De a virgo hosszabb lecsengése nekem jobban tetszett.
    Nemtudom máshogy elmondani, borokról sem tudok órákat beszélni pedig érzem a különbséget és van ízlésem.

    Amúgy ha ilyen jó a klotz akkor azt kell ajánlani, én lemaradtam róla lehet simán eléglett volna nekemis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák