Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    Topikgazda

    válasz hcs57 #27205 üzenetére

    Én pl azért nem reagálok rá, mert nem értem, Google Fordítóban pedig nem bízok. Ettől még lefordíthatod a lényeges részét.

    (#27207) ELACielvtárs: Ez így nem igaz. Kötöttem már Crown erősítőre párszázas hangszórót, azzal a céllal, hogy kirobbantsam, ha már másra nem jó, de előtte meglepődtem, hogy még azon a legalja kategóriás förtelmen is mennyit javított. Csak a legapróbb javulások (pl. crosstalk) vesznek el rossz elemeken.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

  • #98221312

    törölt tag

    válasz hcs57 #27205 üzenetére

    Miért kéne írnia bármit is a sokadjára teljesen feleslegesen linkelt érvelésedre? Pusztán a hónapok óta tartó trollkodásodat vezette le, szerintem helyesen.. :D
    Inkább te írd le, hogy milyen kábeleket teszteltél????!!

    [ Szerkesztve ]

  • StormMan

    tag

    válasz hcs57 #27205 üzenetére

    Látom nem érted, de teszek még egy próbát.
    Nincs semmi kifogásom azzal kapcsolatban, hogy válaszokat keresel a kérdéseidre, de láthatóan szelektíven olvasol és értelmezel, ami a sokadik hozzászólásod után kicsit fárasztó. Arról nem is beszélve, hogy direkt hergeled a fórumot látogatóka és veszed el a lehetőséget azoktól, akik segítségért jönnek ide, mert láthatóan te nem ezért jársz ide.

    Mi célod a linkelgetéssel és a hozzászólásaiddal? Olvassam el és mondjam azt igazad van? Neked ettől porcosodik?
    Tegyük fel egyetértek veled tudományos alapokra helyezve veszek hangszórókat és erősítőt, szubot nem, mert azt mondtad az nem kell. Kifizetek érte 200-500 ezret, hazaviszem összerakom. Elkezdem használni arra amire vettem, (film+zene), majd mikor meghallom a hangját elönti a fos az agyamat, mert annyira vállalhatatlan fülsértő dobozhangjavan. Mivel azonban a tudomány ezt így látja jónak elfogadom és élek együtt a vállalhatatlanul elbaltázott vételemmel.

    Másik lehetőség, fórumokat és teszteket olvasok, majd tanácsot kérek, azoknak is utána olvasok, majd elmegyek néhány helyre, ahol meghallgathatom a saját forrásommal is a kiszemelt eszközöket. Majd eldöntöm melyik tetszik színre hangra formára összegre. Megveszem hazaviszem, beállítgatom, bejáratom majd megint beállítom és közben még nem kaptam idegbajt mert rosszul szól és nem éreztem felesleges pénzkidobásnak. Majd kábeleket tesztelve érzésre hallásra eldöntöm hozott-e változást a cérna vékony kábelhez képest a 2,5mm-es vagy a drágább jobb anyagokból összeállított szigetelt kábel.

    Köszönöm, de én a másodikat választom, nem a mérnököknek veszek eszközöket hanem a saját szórakoztatásomra/kikapcsolódásomra.

    Szebb jövőt…

Új hozzászólás Aktív témák