Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz ada19 #58104 üzenetére

    De minden új és semmi sem használt, tehát az általad hiányolt cuccokhoz lehet még spórolni használt beszerzéssel.
    Ha pedig az elsőkhöz illő surround hangszórót szeretne akkor Monitor Audio Monitor 50 80e [link] vagy a 100-asbol 2 pár....
    De lehet akár a Bronz szett Front-nak is az most volt 120e körül a BF alatt és a Bronze Center, ami szintén 70e körül volt a BF-nél.....
    Az atmos kábelezését beleszámoltam, hangszórókat nem.... Jah és az itt ajánlott 1.000 / 2.000 HUF-os árakkal számoltam.

    Azért 5-600e igény esetén leírni az erősítőre 2-500e-t szerintem túlzás meg a kábelezésre is 100e-t....

    De mindegy is.... Nem konkrétan @Quetz hozzászólásával van bajom, meg nem is velem illetve valójában senkivel. Mert sokat segített itt mindenki! Amit köszönök is.
    Hanem mióta olvasom ezt a toppikot, valójában a topik címének megfelelő rendszer ajánlással nem találkoztam, mindig pörögnek a 100e-k, amik összeadva milliók....
    Ezért leírtam két olyan rendszert, ami bőven belefér az 500-600e kategóriában és szerintem több mint kezdő, vagy belépő szint....

    Szóval egyszerűen ellenpontként leírtam egy kategóriával olcsóbb rendszert....

    #58106Quqesz: Igen szerintem is....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák