Új hozzászólás Aktív témák

  • gab1ka

    aktív tag

    válasz galaxys80 #53156 üzenetére

    Ez elég jól körbeírja a kérdést. Nem is lenne gond ezzel, minden fórumnak megvan a saját odaragadt "őstag"-ja aki a saját meggyőződéseit próbálja foggal körömmel ráerőszakolni másokra.A probléma mindössze annyi hogy nehéz megkerülni őket és figyelmen kívül hagyni, hiszen minden kérdéshez témához azonnal van hozzáfűznivalójuk kéretlenül is, azaz ha nincs szerencséje a kérdezőnek, akkor már az előtt pont egy ilyen user "válaszol" neki, ami után a ténylegesen segítő szándékú emberek már inkább nem szólnak hozzá egy esetleges ellentétes ajánlással/véleménnyel mert nincs idejük/kedvük a szájkaratéhoz.

    Amikor egy nyilvános fórum tagjai inkább privátban kérdeznek és segítenek egymásnak épp azért mert már inkább megelőznék a burkolt célzásokat és a valóságtól teljesen elrugaszkodott jelzőket, akkor az elég szomorú. Akik régebb óta járnak ide azok tudják hogy ez évek óta így megy itt, most sem fog változni semmi, én inkább csak az újakat sajnálom akik bambán idetévednek segítségért, aminek a vége vagy a hozzá nem értésük, vagy a birtokukban lévő eszközük szapulása és többet vissza se néznek. Hozzáteszem én is új vagyok itt, pontosabban régóta szemlélődöm a háttérből, az utóbbi időben lett aktuális számomra is pár kérdés.Az én olvasatomban ez egy korábbról is rendszeresen előtérbe kerülő téma, aminek lehet hogy épp most jött el a szezonja.Majd lecseng ismét :)

Új hozzászólás Aktív témák