Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    Hát ezzel a Klipsch szettel egy dolgot elértem... Bebizonyosodott, hogy nincs elég helyem álló hangsugárzót elhelyezni, ha normális méretű mélyet is akarok használni... Valamint kicsi a nappali ahhoz, hogy kiszólja magát... Szóval nagyon úgy néz ki, hogy meg is válunk egymástól, ugyanis nem találtam elérhető áron cserelehetőséget a frontoknak állványos hangfalra... Ha esetleg valakinek van mégis tippje, szívesen fogadom.
    Valamint két kérdésem lenne:
    - Az R-12SW mennyire számít jó döntésnek a kategóriájában? Lehet megtartanám ha úgy alakul.
    - Mennyire ördögtől való ötlet ilyen konzolra rakni két polcsugárzót (biztos vagyok benne, hogy MA Bronze 2 lesz a vége...) frontnak? Sajnos ha lerakok pl egy Stylum 2-t a földre, akkor biztos nem fér el megint a sub... Perpill így vannak elhelyezve, csöppet sem tartom ideálisnak (a falat és a kábelezést ne nézzétek, felújítás előtt állunk :B ).

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák