Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    Topikgazda

    válasz BBéci #30441 üzenetére

    Attól, hogy elkölthetsz pénzt, el is kell költened? Nem mindenkinek ez a hobbija, valaki csak azt akarja, hogy hátulról is csicseregjenek a madarak. A népigény nem a minőségi hang, 10-ből 9 ember nem tudja megkülönböztetni a Grande Utopiát a Z906-tól, akkor meg minek lépjen feljebb? Azért, mert neked nem tetszik, amit vett?

    Mindenki másra ad, én például nem tudok elviselni egy ócska irodai egeret, számomra az Owl-Eye szenzor az elfogadható minimum, de akinek csak Excelezni kell, miért ajánljam? Előkerült korábban itt a pecázás is, remek példa: ha én csak simán halat akarok fogni, miért vegyek többszázezres horgászbotot? Laikus pecás vagyok, és a legkevésbé sem áll szándékomban többnek lenni. Aki felállít magának egy 100000-es korlátot, egyáltalán nem jön nagyobb ambíciókkal, nem akar a környék kismozija lenni, csak többet szeretne hallani a filmjeiből, mint ami 2 hangszórón 100 és 8000 Hz között van. Nem jó neki a HKTS? Dehogynem, sőt, tökéletesen boldog lesz vele, mint megannyi példán látszik.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák