Új hozzászólás Aktív témák

  • RéNyBoY

    csendes tag

    Sziasztok!
    Próbáltam beleásni magam az erősítő témába, de szegényes saját tapasztalataim miatt kikérném a véleményeteket. Házimozi erősítő vásárlás előtt állok és persze nehéz a döntés. Jelenleg Prágában élek és az itteni árak végett a német amazon tűnik a vásárláshoz a legjobb opciónak, onnan rendeltem már korábban az 5.1 hangfalszettemet is, az akkori kedvező ára miatt a Jamo s426 hcs3-ra esett a választásom, és mellé egy Jamo J12 subwoofer. Ehhez a szetthez szeretnék egy kb 22 négyzetméteres szobába egy erősítőt. Főképp filmezés és xbox amire használnám (Jelenleg egy LG 42LF652V tv-m van, karácsony környékén váltanék 4k-ra várhatóan, ezért mindenképp erre alkalmas erősítőre lenne szükség, illetve gondolkoztam később bővíteni a hangfaszelszettet két upfiring atmos hangszóróval is). Volt nálam tesztelni a szettet egy Denon avr x1300, amivel teljesen meg voltam elégedve, de nincs összehasonlítási alapom, ezért nem tudom, hogy lehetne-e jobb vagy sem kb hasonló árkategóriás erősítővel a dolog.
    Jelenlegi opciók amik közel azonos árban felmerültek lehetőségként (400 euro felé nem szívesen mennék):
    Denon AVRX1300W - 350 eur
    Onkyo TX-NR555 - 399 eur
    Onkyo TX-NR545 - 349 eur
    Denon AVRX2200W - 325 eur (használtan, még 9 hónap garanciával, ismerőstől)
    *Onkyo TX-NR656 - 425 eur (ezt csak végső esetben, ha a többi opcióhoz képest annyira megérné a többletköltséget)
    Remélem minden információt megadtam, ami szükséges lehet, hogy tudjatok nekem segíteni, amit előre is köszönök. Szép estét mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák