Új hozzászólás Aktív témák

  • dark bit

    tag

    válasz DDL #415 üzenetére

    fú erre valami hozzád hasonlóan bunkót kéne válaszolni...
    de cáfolom azt a tényt, hogy egy olcsó hangszórókábel 10x esetleg 20x drágább lenne egy villanydrótnál, mindenesetre kedvedért legyen így. újságpapírba tekerni...na ja, ne rakjuk előtte hűtőbe aztán vigyük el és mutassuk meg neki a kilátást a kékesről, vagy áldozzuk körbe kakasvérrel? Röhejes? Az újságpapír is :)
    220 kábelt sztem nem arra való, hogy teljes skálában átvigye a hangot, de ez csak az én véleményem. Ha jobb lenne és ez tény lenne akkor minden gyár már rég olyat adna el és nem foglalkozna szar ''hagyományos'' hangátvitelre szántal.
    Különben is vizet prédikálsz, mert igaz rábeszéled, hogy mekkora frankó de neked isten őrizz, hogy olyan legyen.

    Bárki kijelentheti itt, hogy HÉ kicseréltem forrasztóónra a kábeleimet és most már kihallom a játékosságát és a színpad is megemelkedett 1.67 méterrel de aki ezt beveszi az suta. Támasszátok alá, bizonyítsátok be, mutassátok meg, szabadalmaztassátok, áruljátok csak 5x annyiért mint amenyiért a ''gagyi'' minőségű kábeleket árulják, és gazdagodjatok meg, és csak aztán röhögjetek rajtam.

    d[-_-]b Cool Walley

Új hozzászólás Aktív témák