Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Dißnäëß #2042 üzenetére

    Nálam is a dobozolás a legnagyobb kihívás.... :W

    Én hiába vagyok gépészmérnök (távmunkában dolgozom egy pesti cégnek Kalocsáról - immár 13 éve), egyszerűen nem férek hozzá egy jól felszerelt lakatosműhelyhez, itthon is csak a legalapabb kéziszerszámaim vannak (a legkomolyabb a Lidl-es állványos fúrógép és a két korongos asztali köszörű... :B ). Nincs lemezollóm, nincs élhajlítóm (nem is férek hozzá sajnos a városban) így "kénytelen voltam" a meglévő cuccaimhoz is kínai CNC-megmunkált aludobozokat venni, amin csak minimális igazításokat, megmunkálásokat kellett csináljak. Most meg adta magát a kínai "kacat-erősítő" saját, gyönyörű doboza: csak az üresen maradó középső csőfoglalat helyét kell eltüntessem majd valahogy. Lehet kirakom a táp áteresztő FET-jeinek a hűtőbordáját oda. :F

    Elektromos szempontból jól fel vagyok szerelve én is: 100MHz-es digitális oszcilloszkóp, jó minőségű függvénygenerátor, labortápegységek, komoly multiméterek, egész tisztességes (SMD-forrasztásra is alkalmas - hőlégfúvós), forrasztóállomásom az van itthon.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák