Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    Szezonja van az esküvõknek, mégis pang a topic...
    Sikerült tegnap lerendezni a kaját, kis közbenjárással még árengedményt is kaptunk az étterem fõnökétõl. Remélem a megbeszélt idõre kihozzák majd a kaját.
    Idõközben anyósék belelendültek és mindenbe beleszólnak. Úgyhogy ugrottak az asztalok, helyette sörpadok lesznek. Mondom apósnak, engem nem érdekel ki mire ül, de én a szobában lévõ kihúzhatós 8 személyes asztalt és székeket akarom. Erre rámrivallt, hogy én csak ne akarjak semmit. Amúgy is mostanában elég ingerült valamiért, bármit szólok, ingerülten válaszol... :(
    Hátunk mögött eljezdték szervezni a kaját is, hogy õk majd megrendelik, nekünk csak ki kell fiztni. Na mondom ez megint k*va nagy segítség a részükrõl, úgyhogy gyorsan lerendeztem, mielõtt a mi, az én kontómra és elképzeléseinket figyelmen kívül hagyva keresztbe tettek volna.
    Mondták, h ebben tudnak segíteni (szervzés), hát mondom kösz, de egyrészt senki nem kérte, másrészt az ilyen utasítás szerũ segítségbõl nem kérek.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák