Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxos:8]

    senior tag

    válasz plus44 #7152 üzenetére

    A jsz az sztem tökéletes lesz majd.
    Az erőnlétet, ha több idősebb játékosod lesz majd, akkor fentebb emelheted majd.
    Hattrick Organizert töltsd le, és ott kiírja neked melyik a játékos legjobb posztja.
    Sztem a megfelelő kp tökéletes lesz majd, bár ha tudsz olcsón venni majd akkor megfelelő jsz/átadásút vegyél.

  • zsolli

    addikt

    válasz plus44 #7152 üzenetére

    Az edzésintenzitást tedd fel 100%-ra.
    AZ erőnlét maradhat így. ELőször úgy sem a feljutás a cél, mert utána "szopóág" van VI-ban.

    Kiindulásnál azt mondanám, hogy minimum megfelelő jsz skill kell, és 17 éves 30 naposnál ne vegyél öregebbet. Első lépcső a monoskilles, de természetesen nem baj ha van a fiatalnak más mellékskillje. Átadás, szélsőjáték vagy védekezés. A specialitásra is figyelj oda (ha engedi a pénztárcád). Kp-ra javallott a jól fejelő, technikás és gyors.

    Aztán kérdés, hogy milyenek a piacon az árak. Lehet, hogy belefér még egy jó skilles is, de mondom, ez függ attól, mennyi pénzed van. Értelemszerűen 10 ilyen fiatal suhancot kéne venned. És bár szélső posztokon csak 50%-os edzést kapnak, sokan azt mondják, azt is ki kell használni. Max. később veszel oda nagyon jó szélsőket, akiknek sosem árt a további jsz edzés;)

    Szélső poszton azt hiszem a gyors, jól fejelő és kiszámíthatatlan spec hasznos.

    Érdemes letölteni a PsychoTSI-t. Ezzel (ha nem is 100% pontossággal) nagyjából lehet látni, hogy a piacon lévő játékos szinten belül hol áll. Ilyenkor érdemes olyan megfelelő skillű jsz-szel rendelkező fiatalt venni, aki szinten belül magasan áll. Tehát akár 1 edzéstől jó szintre is léphet. Persze ezt akkor, ha nincs pénzed eleve jó vagy remek jsz-ű fiatalra.
    Nem tudom, most mi mennyibe kerül.

    Zs

    HT-s csapat: Sörhas

Új hozzászólás Aktív témák