addikt

Óh, yeah, sikerült nyerni 2-1-re :C :C :C

Zsolli:

2. félidő:
    A brillírozó Sörhas-játékosok teljesen bolondot csináltak az ellenfél védőiből a találkozó 53. percében. A begyakorolt szabadrúgás-kombináció során a labdát villámgyorsan átívelték a tizenhatos egyik oldaláról a másikra, majd vissza. Végül a kapufa mellett Bálint Filó kapta meg a labdát, és a kapuba továbbította. 0 - 3. Kemény fából faragták a lelkesen futballozó DaNiki labdarúgóit. Bár András László a mérkőzés 59. percében kisebb Achilles-ín húzódást szenvedett, mégis a pályán maradt, és folytatta a játékot. Sörhas csapatának játékosai már érezték a győzelem illatát a levegőben. Finn Gschwandtner nem is igyekezett elhagyni a pályát, amikor 60 perc elteltével Ryan Tax állt be a helyére. Az eredetileg kijelölt csapatkapitány kiesése után Szabolcs Fődi vette át a Sörhas-csapat kapitányi szerepét. A találkozó 60. percében beállt rövid szünetben a fölényesen játszó Sörhas csapata szemmel láthatóan módosított a taktikán. Egy jobb oldali hosszú beívelést követően a mérkőzésen vezető Sörhas előnyét még egy góllal növelhette volna Levente Zrínyi, de a szög túl élesnek bizonyult a számára, így a lövés az oldalhálóban kötött ki. 79 perc múltán egy művészi DaNiki-kontra következett, de Tarık Özlük alig pár méterre a bal kapufától képtelen volt gólra váltani a helyzetet. Siamak Tavakkoli (Sörhas) messziről lőtt rá a kapura a játék 85. percében, de sajnos lövése elkerülte a kaput. Sörhas dominált, pontosabban 75 százalékban birtokolta a labdát.

A helyenként jól játszó DaNiki játékosa, Dániel Németh mai teljesítményével társai fölé nőtt, Lajos Vecsernyés viszont különösen rossz napot fogott ki. Ryan Tax (Sörhas) a mai napon hihetetlenül jól játszott, Szabolcs Fődi viszont meglehetősen gyenge napot fogott ki. Felhangzott a hármas sípszó, a végeredmény: 0 - 3.