Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz enemot #5223 üzenetére

    Szia.
    Köszi.
    Próbálgattam kábeleket elrendezni. Nem sok változás volt. (Ergo semmi).
    Tettem minden kábelre ferrit karikát... Van ilyen mobil, összepattinthatósom, kicsi, nagy. Tápkábelekre, monitorra, még a füles jack kábeleire is. Szinte semmi nem változott.
    Próbáltam Hz-et lejjebb venni. 144-ről. Az se csinált semmit.
    Ő... igen. Monitor kicsit "nagy". :D 49" c49hg90.
    3840*1080. De hiába rakom 1920, vagy 2560*1080-ba, ugyanúgy "begerjed", ha elindítok vmi game-t.
    De magába a vga nem coilwhine-os! Tök csendes. TheHunter Classic -ot nyomogatom néha, vagy Hunt" Showdown.
    De már maga a menüben "búg".
    Inkább ha fehéres képet nézek, akkor kicsit magasabb frekvencián. Ha sötét, (Akár tök sötét a kép) szinte el is múlik.
    Próbáltam másik 6pin-t vga-ra. Lehúzni mindent, h csak Op ssd maradt. Cpu hűtőre is csak egy venti. Nem változott...
    Amit észrevettem. Hogy maxon volt füles. Win meg 20%-on, s már sok volt.
    Megcseréltem. Win 70-80%, füles meg le ~20-ra. Így nincs ez a h*lye sercegés.
    TheHunter pl nem megy csak 60Hz-en, akármibe teszem. Akar vsync, akár anélkül.
    De abba pl, ha bekapcsolom vsync-et,egszűnik...
    Érdekes.
    Volt Strix Raid Pro-m.
    Az is összeszedte a "zajt". Főleg ha tettem rá tápot. De ez a füles . Roccat Kave Xtd 5.1 analóg ~105-110 Ohm -os. Ezt táp nélkül is kihajtotta.
    Most úgy néz ki így jó. H win 80% füles 20%.
    De akkor sem "egészséges" sztem.
    Lehet ház, vagy tápot kéne cserélni.
    CoolerMaster 80+ 750-es vmi táp.
    Ház meg Tt, soprano, nem mai. De szép. Nem naon akarok költeni ház+táp kombóra most ~50-60k-et.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák