Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Veron

    őstag

    válasz supesz #1135 üzenetére

    nem azt írtam, hogy az #1-es nem működik sehol. ill. ha igen, akkor sorry, én is kezdek belezavarodni. szóval: van két PC, egyik a dolgozószobában, a másik meg a nappaliban. a gépek meg a router -ami egy wifis D-link- között fali kábel. na a nappaliban a gyengébb gép van, a dolgozóban az erősebb. a nappaliban a gyengébb jól megy, míg az erősebb a dolgozóban egyáltalán nem.kicseréltem a kettőt, azaz a gyengébb ment a dolgozóba, ott az is megy. a kábelek maradtak. ezzel párhuzamosan az erősebb ment a nappaliba, de ott az is ment. eddig a helyzet az, hogy az erősebb nem megy a dolgozóban. és csak ott nem. visszavittem, és most a fali kábel másik végét, a router végén lévőt csesztettem. azaz, a router különböző portjába dugdostam, azt a kábelt, aminek a végén a dolgozóban az erős van. és egyik portban sem működik. tehát a dolgozóban az erősebb gép, a router bármely portjába dugva nem működik. holott egy másik szobában ez a gép is jó, a gyengébb meg bármelyik szobában bármilyen kábellel életre kell.
    remélem jól leírtam, kicsit kacifántos, de nem tudom tömörebben sajnos. :(

    "Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

Új hozzászólás Aktív témák