Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz bambano #7670 üzenetére

    Ok, de előtte be kell telepítenie, másolnia egy ssh-klienst. Nincs putty a gépen, és részemről semmi ami ssh képes. Kivétel a Unifi-k, mert ott van ssh kliens, szerver. De ahhoz meg meg kell szereznie a jelszót. És nem gyenge rajtuk, ráadásul teljesen más, mint amivel belépek. Az tuti hogy a gépet fertőzi be, mert ugyan ezt tapasztaltam Mac-en is. Igaz ott van ssh kliens. Azt is ki próbáltam, hogy mivel unifi be regisztráltam a C.K direkt csatlakoztattam a netre, miközben egy másik eszközről mobil interneten keresztül figyeltem mi történik. De semmi gyanús nem volt. A C.K kommunikált a USW-vel. De kifelé menő forgalom semmi. Szóval valami szart a gépekre rak. Csak nem tudom mi, Mcaffe vírus és malware keresők nem találnak semmit. Amit szoktam csinálni crome alaphelyzetbe teszem, és törlöm az előzményeket. De olyan is volt hogy a hálózaton olyan eszköz jelent meg, ami már rég nincs meg. De egy digitalocenan IP tiltással el is tűnt. Szóval tuti hogy gépbe tesz valami szart, csak nem találom. És hiába telepítem újra, felesleges, mert vissza kerül rá pár nap elteltével. Szóval olyan szél malom harc. Amit már kurvára unok,

Új hozzászólás Aktív témák