Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BomiBoogie

    MODERÁTOR

    válasz brownus #8765 üzenetére

    ”Nem költöttem feleslegesen protein turmixokra, hiszen az csak pénzkidobás. – Minden egy különleges termékkel kezdődött!”

    Az én sikerem alig 4 hét alatt az Xtreme POWER használatával
    Lászlónak hívnak, 28 éves vagyok és Budapesten élek. Azért készítettem ezt a blogot, hogy megosszam veletek a sikeremet, melyet hosszú évek hiábavaló próbálkozásai után sikerült elérnem. Rengeteg terméket kipróbáltam amit csak el tudtok képzelni, hiszen sok sikerrel kecsegtető terméket vásárolhat az ember manapság. Próbálkoztam kreatinnal, pro-hormonokkal, proteines turmixokkal, de az eredmény kiábrándító volt. Felpuffadtam, pattanásaim, néha kiütéseim is jelentkeztek. Sorolhatnám még, hogy milyen mellékhatásokkal találkoztam, de azt hiszem mindannyian ismeritek ezt az érzést. Naponta órákat töltöttem el a kondi teremben, hogy végre valami eredményt érjek el. Én még ugyan csak a kezdő fázisnál tartottam, mégis irigykedve figyeltem, ahogy a teremben szépen kidolgozott testek mosolyogtam rám. Akkor még fogalmam sem volt róla, hogy néhányan egy könnyen használható és gyors eredményt nyújtó terméket használnak.

    Végre megvan a topiktagok titka. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák