Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt1225

    aktív tag

    válasz Cassidey #73912 üzenetére

    Valamelyik nap, talán pénteken vagy csütörtökön volt egy szerelő és javítgatta a futópadokat, ezek szerint nem sok sikerrel. Igen, a lábtoló pont egy olyan ami simán rossz 2-3-4 hétig is. Pedig már azt megcsinálták rajta, hogy lehessen állítani rajta normálisan, nem csak küszködve.

  • Dicker

    őstag

    válasz Cassidey #73912 üzenetére

    Valószínű budget futópadokat vettek egy-kétszázezerét, ami igazából futásra alkalmatlan. A sok tonnadonna meg azon rángatózik. Sétára viszont tökéletes, főleg, ha emelkedő be van rakva plafonra. Persze, ha szétfutják, akkor ez már nem működik.

    Nálunk például kiragasztottam, hogy 75 kg felett, kizárólag csak sétára, erőltetett menetre alkalmas a gép, legalábbis háromra, a negyediken lehet, azon én is tudok futni, de az másfél millió volt használtan, 4 évvel ezelőtt. Aki belekezd mégis, annak konnektor kihúz, aztán meglepetés. Mondjuk amennyi számlát csináltam arra a gépre, lehet még kerestem is vele.
    Papíron a három gyengébb gép is 220 kg-ig terhelhető, de ez nem jelent semmit. Aztán ezek is újonnan 680 körül vannak most, és így sem bírják a kiképzést, persze újat vesz az, akinek két anyja van.
    Lábtoló meg nem tudom, hogy megy tönkre állandóan. Ott se kerek valami, hiszen az egy egyszerű szerkezet... Itt egyszer volt használaton kívül, amikor valaki letörte a kiakasztó fogantyúját, de 3 nap alatt megcsinálták az újat.
    Igaz, ha hülye, nemtörődöm emberek vezetik a termet, akkor űrhajós berendezés is lehet.

    Dani82:

    Az én zsírégetőmben csak clenbuterolhidroklorid van. :U Ez mellé mehet az anavar, vagy, amit tudsz. Az mellé meg májvédő. Pl. N2 Guard.

Új hozzászólás Aktív témák